Jura "Xf50" Full Otomatik Kahve Makinesi

Programlanabilir hazırlama düğmeleri ve Çevirmeli Düğme ile daha fazla kullanıcı rehberliği sayesinde, mükemmel kahveyi hazırlamak hiç olmadığı kadar kolay. Yeni IMPRESSA XF50 Classic sadece espresso ve kahve isteklerinizi yerine getirmekle kalmaz aynı zamanda cappuccino ve latte macchiato isteklerinizi de gerçekleştirir. MDB ara yüzünü kullanarak tüm büyük otomat sistemlerine, ve/veya madeni para sistemlerine bağlayabilirsiniz.

Programlanabilir düğmeler

Dört hazırlama düğmesi ile en sevdiğiniz kahveleri hazırlayabilirsiniz. Kahvenizi nasıl içtiğinizi kaydederek kahve keyfinizi tekrar tekrar yaşayın.

Ekolojik zeka

Enerji Tasarrufu Modunda (E.S.M.©) IMPRESSA XF50 Classic %40 daha az enerji kullanır. Patentli JURA yeniliği olan Sıfır Enerji Düğmesi makine elektrik şebekesinden tamamen ayırır.

Duyularla oynayın

Yumuşak turuncu ışık kahve ve fincan üzerinde altın renkli bir ışık yansıtırken, taze kahvenin kokusu burnunuzu okşar ve duyuları harekete gecirir.

Connector System©

Connector System© çeşitli köpürtücüleri kullanma imkanı sunar. Profesyonel Cappuccino Köpörtücü bunlardan biridir, bununla sütü hem ısıtabilir hem de köpürtebilirsiniz. Sıcak su memesi su jeti bile sağlar.

Teknik Bilgi

Boyutlar(Genişlik x Yükseklik x Derinlik) 32.5 x 37.5 x 47 (cm)
Ağırlık 10.5 Kg
Elektrik kaynağı (pentapolar fiş kapasitesi 16A) 230-240V
Kablo uzunluğu ~1.1 Metre
Su tankı kapasitesi 3.2 Litre
Güç 1450 Watt
Telve kabı Maks. 30 Kg
Aroma koruyuculu çekirdek kahve haznesi 220 Gr